20.04.2026  12:00   Віталій Хіневич

Вулично-дорожню мережу впорядковують у Харкові

Фахівці КП «Шляхрембуд» щоня впорядковують вулично-дорожню мережу Харкова.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Вони очищають проїжджу частину від сміття та змету, миють елементи дорожньої інфраструктури, фарбують перильні огородження тощо.
 
 
За минулі три доби комунальники вивезли 600 куб. м сміття, змету та ТПВ.
 
 
Сьогодні до робіт залучено 244 працівники та 235 одиниць спецтехніки підприємства.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що дорожники Харківщини відновлюють покриття на ключових маршрутах.
 
Тэги:  дороги, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день