17.04.2026 15:33 Дмитро Колонєй
Харківські іконописці почали відновлення фрески у Саржиному Яру (фото)
Реставрація не заважає харківським мешканцям користуватися купеллю.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, у Саржиному Яру почали відновлення фрески Оранти, розташованої біля джерельної купелі.
Це перша реставрація ікони з моменту відкриття оновленої локації. Над відтворенням образу Богоматері працюють досвідчені майстри-іконописці, які планують завершити роботи протягом місяця.
Процес організовано таким чином, щоб реставрація не заважала відвідувачам користуватися купеллю.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0