16.04.2026 12:05 Віталій Хіневич
У Харкові ліквідували понад 30 аварій на мережах освітлення
За тиждень фахівці КП «Міськсвітло» усунули понад 30 аварійних ситуацій на мережах зовнішнього освітлення.
Також вони замінили п‘ять опор, більше 30 світильників та майже 70 ламп. Ще понад 160 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 300 м мереж освітлення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0