Про новий удар окупантів поінформував мер Харкова Ігор Терехов.
За попередньою інформацією Ситуаційного центру, ворог завдав удару по Київському району міста. На місці влучання - пожежа. Деталі зʼясовуємо, - повідомив мер Харкова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ наволив слова мера Харкова Ігоря Терпехова, що тільки ППО, а на сітки можут врятувати місто від КАБів та балістики.
Комментариев: 0