14.04.2026  12:50   Віталій Хіневич

У Дергачах внаслідок атаки дронів пошкоджено адмінбудівлю та АЗС

Близько 10:30 окупанти вдарили кількома безпілотниками по Дергачах.

 
Про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає РЕДПОСТ.
 
«Кілька ударів прийшлося по адмінбудівлі та автомобілю цивільного підприємства, ще один – по АЗС. На щастя, минулося без постраждалих.
 
За попередньою інформацією, росіяни застосували безпілотники V2U», - сказав Вячеслав Задоренко.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що окупанти вдарили безпілотниками V2U по Дергачах.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день