14.04.2026 12:50 Віталій Хіневич
У Дергачах внаслідок атаки дронів пошкоджено адмінбудівлю та АЗС
Близько 10:30 окупанти вдарили кількома безпілотниками по Дергачах.
Про це
повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко, передає
РЕДПОСТ.
«Кілька ударів прийшлося по адмінбудівлі та автомобілю цивільного підприємства, ще один – по АЗС. На щастя, минулося без постраждалих.
За попередньою інформацією, росіяни застосували безпілотники V2U», - сказав Вячеслав Задоренко.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що окупанти
вдарили безпілотниками V2U по Дергачах.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0