10.04.2026  18:04   Дмитро Колонєй

Ремонтні роботи у харківській підземці: стало відомо, чому на станції метро «Метробудівників» зачинили один із виходів

На Олексіївській лінії харківського метро почали діяти тимчасові обмеження на вхід та вихід із пішохідного переходу.


Ремонтні роботи у харківській підземці: стало відомо, чому на станції метро «Метробудівників» зачинили один із виходів
Як пише РЕДПОСТ, обмеження стосуються станції метро «Метробудівників». Від 10 квітня 2026 року, вихід №3 (той, що веде у бік вулиці Георгія Тарасенка) тимчасово зачинено для пасажирів, що пов’язане з необхідністю проведення планових ремонтних робіт КП «Харківські теплові мережі».
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Роботи триватимуть протягом усієї весни та початку літа. Вихід планують відкрити 1 липня 2026 року. 
 
Комунальники просять містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що дорожники проводять роботи на Кільцевій дорозі Харкова поблизу селища Високий.
Тэги:  метро, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день