10.04.2026 18:04 Дмитро Колонєй
Ремонтні роботи у харківській підземці: стало відомо, чому на станції метро «Метробудівників» зачинили один із виходів
На Олексіївській лінії харківського метро почали діяти тимчасові обмеження на вхід та вихід із пішохідного переходу.

Ремонтні роботи у харківській підземці: стало відомо, чому на станції метро «Метробудівників» зачинили один із виходів
Як пише
РЕДПОСТ, обмеження стосуються станції метро «Метробудівників». Від 10 квітня 2026 року, вихід №3 (той, що веде у бік вулиці Георгія Тарасенка) тимчасово зачинено для пасажирів, що пов’язане з необхідністю проведення планових ремонтних робіт КП «Харківські теплові мережі».
Роботи триватимуть протягом усієї весни та початку літа. Вихід планують відкрити 1 липня 2026 року.
Комунальники просять містян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0