Мер Харкова Ігор Терехов поінформував про новий удар окупантів.

Зафіксовано удар по Слобідському району. - поінформував мер Харкова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ. Влучання сталося на відкритій території - через це сталася пожежа, горить трава та чагарник. Без постраждалих та руйнувань.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що ворог вдарив реактивним безпілотником по Харкову та про наслідки атаки.
Комментариев: 0