У суботу, 4 квітня, у Харкові заплановане тимчасове відключення електроенергії через проведення невідкладних ремонтних робіт на електромережах. Роботи триватимуть з 12:00 до 14:00.
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго». За інформацією міської адміністрації, знеструмлення торкнеться споживачів у таких районах:
Міські служби закликають харків’ян врахувати тимчасові незручності та заздалегідь підготуватися до відключення електроенергії.
Департамент будівництва та шляхового господарства дякує мешканцям за розуміння та нагадує, що роботи спрямовані на забезпечення безпечного та стабільного електропостачання у майбутньому.
Комментариев: 0