02.04.2026 17:19 Дмитро Колонєй
У Харкові за тиждень на світ з’явилася двійня та ще 34 немовляти
За інформацією Департаменту охорони здоров’я, минулий тиждень відзначився також справжнім «дівочим бумом» у пологових будинках Харкова.
Як повідомляє
РЕДПОСТ із посиланням на у період з 26 березня по 1 квітня у Харкові з’явилося на світ 36 немовлят.
Цього разу маленькі харків’янки суттєво випередили хлопчиків за кількістю новонароджених:
-
27 дівчаток поповнили лави мешканців міста;
-
9 хлопчиків народилося за звітний період.
Особливою радістю для однієї з родин стало народження двійні — на світ з’явилися дві чарівні дівчинки.
З початку війни в Харкові народилося вже 10 775 дітей.
Міська влада та медичні заклади продовжують працювати у посиленому режимі, аби забезпечити безпеку та належний догляд кожній породіллі та новонародженому харків’янину.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0