У Шевченківському районі триває прибирання наслідків ворожого удару, який стався вчора пізно ввечері.

Як повідомляє РЕДПОСТ, КП «Шляхрембуд» прибирає бите скло та уламки пошкодженої багатоповерхівки. Роботи проводяться на території будинку та прилеглих ділянок, щоб відновити прохідні шляхи та безпечний доступ до будинку.
Підприємство також упорядковує прилеглу територію: вивозить уламки, очищує тротуари та під’їзди.

.jpg)



Комментариев: 0