01.04.2026 13:15 Віталій Хіневич
Харків після зими: комунальники вивезли 10 тисяч кубометрів змету та відновлюють дороги
У березні КП «Шляхрембуд» виконало комплекс робіт з упорядкування вулично-дорожньої мережі Харкова після зимового періоду.
Комунальники
активно очищали проїжджу частину від піску та сміття. З початку весняного сезону з вулиць міста було вивезено близько 10 тис. м³ змету, передає
РЕДПОСТ.
Також працівники підприємства усували пошкодження дорожнього покриття, відновлювали асфальтобетонне покриття на місцях розриттів після робіт інженерних служб, проводили профілювання доріг у приватному секторі, а також ліквідовували наслідки ворожих обстрілів.
Фахівці продовжують наводити лад на дорогах міста. Щоденно працюють понад 250 дорожніх робітників, залучено близько 200 одиниць спецтехніки.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0