28.03.2026 14:15 Віталій Хіневич
У Харкові жінку підозрюють у крадіжці телефону
Інформація про скоєння крадіжки надійшла до відділу поліції 23 березня.
Поліцейські встановили, що 31-річна жінка, перебуваючи в одному з магазинів, скористалася неуважністю відвідувачки. Потерпіла розмовляла по мобільному телефону та, завершивши розмову, поклала його до кишені. Зловмисниця підійшла ближче та витягнула телефон із відкритої кишені.
Сума завданих збитків потерпілій склала понад 67 тисяч гривень.
24 березня слідчі повідомили жінці про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0