28.03.2026  14:15   Віталій Хіневич

У Харкові жінку підозрюють у крадіжці телефону

Інформація про скоєння крадіжки надійшла до відділу поліції 23 березня.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Поліцейські встановили, що 31-річна жінка, перебуваючи в одному з магазинів, скористалася неуважністю відвідувачки. Потерпіла розмовляла по мобільному телефону та, завершивши розмову, поклала його до кишені. Зловмисниця підійшла ближче та витягнула телефон із відкритої кишені.
 
Сума завданих збитків потерпілій склала понад 67 тисяч гривень.
 
24 березня слідчі повідомили жінці про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
 
Тэги:  події, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день