27.03.2026 18:00 Віталій Хіневич
Комунальники Харкова впорядковують двори та готують місто до озеленення
Працівники філії «Благоустрій» КП «Шляхрембуд» проводять весняне впорядкування прибудинкових територій.
Комунальники прибирають у дворах та на пішохідних зонах, очищають території від сміття, піску й сухого гілля, приводять до ладу тротуари та прилеглі ділянки, передає
РЕДПОСТ.
Тривають роботи з догляду за зеленими насадженнями. Фахівці виконують санітарну обрізку кущів, видаляють поросль, прибирають сухі гілки на деревах, а також розпушують ґрунт навколо дерев. Крім цього, вони розпочали підготовку клумб для подальшого озеленення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0