26.03.2026 19:06
Встигли вчасно: під час пожежі у Харкові врятували двох собак, покинутих у замкненому сараї
Чотирилапі у Харкові стали заручниками дерев’яної пастки та полум'я.
Як пише РЕДПОСТ, ще одна історія порятунку тварини зі щасливим фіналом
відбулася в нашому місті. Під час ліквідації пожежі в приватному будинку Новобаварського району вогнеборці винесли з палаючого будинку двох чотирилапих — Біма та Боцмана. Завдяки оперативним і злагодженим діям рятувальників тварини залишилися живими.
Надалі собак передали працівникам Департаменту надзвичайних ситуацій Харківської міської ради, які швидко доправили їх до Центру поводження з тваринами. Наразі Бім і Боцман отримують всю необхідну медичну допомогу та перебувають під наглядом фахівців.

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0