26.03.2026  19:06   

Встигли вчасно: під час пожежі у Харкові врятували двох собак, покинутих у замкненому сараї

Чотирилапі у Харкові стали заручниками дерев’яної пастки та полум'я.

 
Як пише РЕДПОСТ, ще одна історія порятунку тварини зі щасливим фіналом відбулася в нашому місті. Під час ліквідації пожежі в приватному будинку Новобаварського району вогнеборці винесли з палаючого будинку двох чотирилапих — Біма та Боцмана. Завдяки оперативним і злагодженим діям рятувальників тварини залишилися живими.
 
 
 
Надалі собак передали працівникам Департаменту надзвичайних ситуацій Харківської міської ради, які швидко доправили їх до Центру поводження з тваринами. Наразі Бім і Боцман отримують всю необхідну медичну допомогу та перебувають під наглядом фахівців.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день