23.03.2026  12:09   Рита Парфенова

Харків розвиває децентралізоване енергопостачання

Міський голова повідомив про встановлення резервного обладнання для критичної інфраструктури.


Фото: ХМР

У Харкові тривають роботи зі створення децентралізованих систем тепло-, енерго- та водопостачання. Про це 23 березня повідомив міський голова Ігор Терехов у ефірі національного телемарафону, передає РЕДПОСТ.

За його словами, у місті встановлюють когенераційне обладнання, блочно-модульні котельні та генератори за кошти міського бюджету та партнерів — українських і міжнародних фондів.

«Я дуже вдячний усім, хто долучається до допомоги нашому місту. Нам необхідне резервне живлення, і багато обладнання ми вже встановлюємо. Але його нестача, звісно, є. Тому ми співпрацюємо з фондами, щоб кожен об’єкт, який забезпечує роботу критичної інфраструктури, був із резервним живленням», — наголосив Терехов.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що Харків отримав нову партію генераторів для критичної інфраструктури.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день