20.03.2026 10:35 Віталій Хіневич
Харківські комунальники відновили роботу 30 ліфтів
Фахівці КСП «Харківміськліфт» за тиждень опрацювали понад 1,5 тис. заявок на ремонт ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж.
За цей період з ліфтових кабін було визволено 210 пасажирів, які опинилися заблокованими здебільшого через аварійні відключення електроенергії.
Також фахівці відновили роботу 30 ліфтів та трьох систем диспетчеризації. Зокрема, ремонти проводилися в житлових будинках на вул. Полтавський Шлях, пр. Перемоги, Салтівському шосе та ін.
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів, на ремонт зупинено 24 підйомники.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові
усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0