18.03.2026 15:30 Віталій Хіневич
У Харківській області відновили електропостачання після обстрілу
Фахівці Золочівського району електричних мереж АТ "Харківобленерго" повернули світло до осель, які були знеструмлені внаслідок нічної атаки безпілотників.
Начальник Золочівського РЕМ Віталій Олійник
розповів, що, на жаль, Золочівська громада щодня потерпає від ворожих обстрілів, передає
РЕДПОСТ.
"Сьогодні вночі вчергове були пошкоджені житлові будинки, а також електричні мережі, внаслідок чого багато споживачів залишилися без світла.
Наші фахівці приступили до відновлювальних робіт одразу, як тільки дозволила безпекова ситуація. Наразі всі знеструмлені домоволодіння вже з електрикою", - повідомив він.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0