Російські війська активізували штурмові дії на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках. За добу зафіксовано дванадцять атак.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник тричі намагався прорвати оборону українських військових. Основні зусилля були зосереджені у напрямку Вовчанська та Стариці.
Водночас на Куп’янському напрямку ситуація залишається напруженою. Тут російські війська здійснили дев’ять атак. Штурмові дії відбувалися у бік Петропавлівки, Курилівки, Глушківки, Новоосинового, Куп’янська та Новоплатонівки.

Комментариев: 0