Мер Харкова Ігор Терехов зустрівся з новою головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Анн-Клер Дюфей.
«Разом із ЮНІСЕФ ми вже реалізували низку важливих проєктів. Але попереду ще багато роботи. Наш безумовний пріоритет - діти. Ми маємо зробити все, щоб вони могли вчитися, спілкуватися, розвиватися і навіть у воєнних умовах не втрачали відчуття нормального дитинства. Сьогодні ми обговорили продовження проєктів у сфері безпечної освіти, нові локації для метрошколи, створення підземного дитсадка, а також питання водо-, теплопостачання та енергетичної стійкості. Я вдячний ЮНІСЕФ за готовність бути поруч із Харковом і підтримувати наше місто там, де це найбільш потрібно», - зазначив Ігор Терехов.





«ЮНІСЕФ високо цінує зусилля Харківської міськради щодо підтримки дітей і сімей в умовах воєнного часу. Це, зокрема, інноваційні рішення, наприклад, метрошкола, що дозволяє дітям безпечно вчитися, децентралізовані системи теплопостачання, які допомагають зменшити ризик перебоїв у наданні послуг, а також посилені механізми соціального захисту. Поєднуючи життєво необхідну гуманітарну допомогу з заходами раннього відновлення, ми сприяємо створенню більш стійких до криз систем. Разом ми прагнемо забезпечити можливості для кращого майбутнього, орієнтованого на дітей та молодь», - зазначила Анн-Клер Дюфей.

Комментариев: 0