12.03.2026  15:55   Віталій Хіневич

Ворог вчергове атакував енергосистему в Харкові

Російський агресор сьогодні вночі атакував трансформаторну підстанцію в Київському районі.

 
Як повідомив міський голова Ігор Терехов, внаслідок цього без світла залишилась частина міста, передає РЕДПОСТ.
 
 Він розповів, що енергопостачання вже вдалося відновити для низки споживачів, однак роботи продовжуються.
 
«Сьогодні був підступний повторний удар ворога після першого влучання. На місце приїхали енергетики та фахівці комунальних служб, щоб усувати наслідки вибуху. І вони опинилися під другим ударом», - зазначив мер.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби російські обстріли та удари зафіксували у Харкові та ще 14 населених пунктах області.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день