Протягом останньої доби противник активізував бойові дії: один раз штурмував позиції на Південно-Слобожанському напрямку та тричі атакував на Куп’янському.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник здійснив один штурмовий напад на позиції українських підрозділів поблизу села Приліпка.
На Куп’янському напрямку агресор тричі намагався прорвати оборону у районах сіл Новоплатонівка та Подоли.

Комментариев: 0