11.03.2026 11:45 Віталій Хіневич
Основну увагу приділяють прибиранню змету: комунальники Харкова працюють на дорогах
Фахівці КП «Шляхрембуд» продовжують впорядковувати вулично-дорожню мережу після зимового періоду.
Основну увагу вони приділяють прибиранню змету. Комунальники очищають проїжджу та пішохідну частини, узбіччя, паркувальні кишені, зупинки громадського транспорту тощо.
Протягом минулої доби вони вивезли понад 100 куб. м сміття та змету.
Сьогодні до робіт залучено 207 працівників і 156 одиниць спецтехніки підприємства.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0