09.03.2026  10:22   Дмитро Колонєй

У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару

Про це поінфрормував мер Харкова Ігор Терехов.


У Харкові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці ракетного удару
На місці ворожого удару, який стався у ніч на суботу, завершено аварійно- рятувальні роботи, - повідомив мер Харкова Ігор Терехов, передає РЕДПОСТ.
 
"Знайдені під уламками тіла та фрагменти тіл свідчать про те, що загиблих на дану хвилину 11 людей. Точніше можна буде сказати після проведення експертиз. 
 
Співчуваю родичам та близьким усіх загиблих. Харків у жалобі".
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові оголошено День жалоби.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день