На Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках відбулися ворожі атаки, наші оборонці відбили всі спроби просування противника.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку російські окупанти двічі намагалися прорвати оборону українських військових у районах населених пунктів Вільча та Шев’яківка.
На Куп’янському напрямку наші захисники також відбили дві спроби наступу ворога у напрямку Піщаного та Новоплатонівки.
Комментариев: 0