05.03.2026 15:44 Дмитро Колонєй
З російського полону повернулися захисники Харківщини
Повернулися додому сотні військові, які боронили країну на Донеччині, Луганщині та Харківщині.
Як повідомляє РЕДПОСТ у межах першого етапу Женевських домовленостей в Україну повернулися 200 захисників. Серед них - 9 бійців Національної гвардії та 17 прикордонників.
Вони боронили країну на Донеччині, Луганщині та Харківщині. Частина військовослужбовців перебувала в полоні з 2022 року.
Наші військові отримають необхідну медичну, соціальну та психологічну допомогу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0