Російські війська продовжують штурми на Харківщині. Бойові зіткнення відбулися на Південно–Слобожанському та Куп’янському напрямках.

Російські війська здійснили спроби атак на двох напрямках у Харківській області. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно–Слобожанському напрямку зафіксовано одну спробу штурму поблизу населеного пункту Графське.
На Куп’янському напрямку противник тричі атакував позиції українських військових. Бойові дії відбулися в районах Піщаного, Курилівки та Ківшарівки.

Комментариев: 0