03.03.2026 16:36 Дмитро Колонєй
Серійний злодій у Харкові: поліція викрила чоловіка, який обкрадав жінок
Поліція викрила 40-річного злодюгу у Харкові.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, 40-річний чоловік вчинив серію крадіжок, користуючись безпорадним станом або неуважністю потерпілих жінок.
Серед злочинів злодюги наступні:
-
25 січня 2026 року фігурант разом зі знайомою вживав алкоголь в одному із закладів міста. Коли жінка впала на вулиці, він вдав, що намагається допомогти, а натомість викрав з її кишені мобільний телефон та карту пам’яті. Експертиза оцінила збитки у понад 6,5 тисяч гривень.
-
10 лютого 2026 року чоловік помітив в аптеці телефон, залишений іншою жінкою без нагляду на лавці у холі. Скориставшись моментом, він привласнив гаджет, завдавши потерпілій збитків на суму понад 5,5 тисяч гривень.
Чоловіку оголошено підозу у крадіжках. Йому загрожує від п’яти до восьми років за гратами.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ розповідав, як на Харківщині аферисти
ошукали військового на 110 тисяч гривень.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0