ДСНС та місцеві пожежні команди минулої доби 6 разів виїжджали для відкачування води з підтоплених домоволодінь та прибудинкових територій.

Як повідомляє РЕДПОСТ, протягом минулої доби підрозділи ДСНС та місцевої пожежної охорони 6 разів надавали допомогу населенню через підтоплення приватних будинків, господарчих споруд і прибудинкових територій.
Виїзди відбулися:
Для відкачування води рятувальники використовували мотопомпи та спеціальну техніку ДСНС, а також залучали місцеві пожежні команди і комунальні служби територіальних громад.

Комментариев: 0