Протягом вихідних на Харківщині рятувальники 8 разів залучались для ліквідації підтоплень приватних будинків, господарчих споруд та прибудинкових територій.
.jpg)
Як повідомляє РЕДПОСТ, під час ліквідації наслідків підтоплень рятувальники застосовували мотопомпи, спецтехніку ДСНС, а також сили місцевих пожежних команд і комунальних служб територіальних громад.
Щоб захистити житло та майно, рятувальники радять:
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби підрозділи ДСНС залучалися до гасіння трьох пожеж, спричинених ворожими обстрілами у Шевченківському та Київському районах Харкова, а також у Харківському районі області.
Комментариев: 0