Російські війська активізувалися на Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках – загалом протягом доби відбулося шість атак.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник тричі намагався прорвати оборону українських військових у районі Приліпки та у напрямку Зибиного.
На Куп’янському напрямку зафіксовано ще три атаки – у бік Піщаного, Петропавлівки та Глушківки.

Комментариев: 0