27.02.2026  21:00   Дмитро Колонєй

Харківські метрополітенівці здали кров заради порятунку життів

Працівники харківської підземки вчергове долучилися до донорського руху.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, співробітники метрополітену 27 лютого 2026 року відвідали КНП Харківської обласної ради «Обласний центр служби крові» та зробили чергову донацію на потреби бійців Збройних сил України та лікарень міста і області.
 
 Метрополітенівці регулярно здають кров на потреби поранених захисників і цивільних осіб.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день