24.02.2026  14:00   Віталій Хіневич

Понад 1800 комунальників і 200 одиниць техніки розчищають Харків від опадів

До Харкова знову повертаються опади, снігоприбиральні та протиожеледні роботи в місті тривають.

 
Працівники КП “Шляхрембуд” упорядковують двори багатоквартирних будинків, пішохідну та проїжджу частини, очищають їх від снігу та льоду, посипають території піщано-сольовою сумішшю, передає РЕДПОСТ. 
 
За минулу добу підприємство вивезло 2,5 тис. кубометрів снігу та криги. 
 
 
Сьогодні до робіт залучено 1815 комунальників і 200 одиниць спецтехніки КП “Шляхрембуд”.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що в Індустріальному районі усувають наслідки обстрілу.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день