24.02.2026 14:00 Віталій Хіневич
Понад 1800 комунальників і 200 одиниць техніки розчищають Харків від опадів
До Харкова знову повертаються опади, снігоприбиральні та протиожеледні роботи в місті тривають.
Працівники КП “Шляхрембуд”
упорядковують двори багатоквартирних будинків, пішохідну та проїжджу частини, очищають їх від снігу та льоду, посипають території піщано-сольовою сумішшю, передає
РЕДПОСТ.
За минулу добу підприємство вивезло 2,5 тис. кубометрів снігу та криги.
Сьогодні до робіт залучено 1815 комунальників і 200 одиниць спецтехніки КП “Шляхрембуд”.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що в Індустріальному районі
усувають наслідки обстрілу.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости