Російські війська вранці завдали серію ракетних ударів по двох районах Харкова. Медики надають допомогу двом постраждалим.
Уранці 23 лютого російський окупаційний контингент здійснив серію ракетних ударів по Харкову, передає РЕДПОСТ.
Обстріли тривали з 6:30 до 6:50 та були спрямовані на Холодногірський і Основ’янський райони міста.
За інформацією ХОВА, внаслідок атаки постраждали двоє людей. Відомо, що постраждав 55-річний чоловік з Основ'янського району. Дані щодо другої людини наразі не уточнюються.
Медики надають постраждалим усю необхідну допомогу.
Комментариев: 0