20.02.2026  12:40   Віталій Хіневич

Піротехніки продовжують робити Харківську область безпечнішою

На Харківщині за тиждень виявили та знищили понад 500 вибухонебезпечних предметів.


 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на ХОВА.
 
З 12 по 18 лютого включно піротехнічні підрозділи в Харківській області розмінували понад 20 га території, виявили та знешкодили 554 вибухонебезпечні предмети.
 
Протягом тижня зведені піротехнічні підрозділи обстежили майже 2 га сільгоспугідь, близько 3 га лісових угідь, більш як 100 метрів ділянок газопроводів, майже кілометр ліній електропередач, а також розмінували 6 об’єктів та одне домоволодіння. Повторно підключили до електромережі 5 146 абонентів.
 
Упродовж 18 лютого піротехнічні підрозділи розмінували 3,5 гектара території та 4 об’єкти. Виявили та знешкодили 154 вибухонебезпечні предмети.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області сталося 7 пожеж через обстріл.
 
 
Тэги:  міни, харків
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день