18.02.2026 15:25 Віталій Хіневич
У Харкові виявили водіїв із ознаками сп'яніння
Правоохоронці притягнули до відповідальності порушників правил дорожнього руху.
За минулу добу патрульні виявили 21 водія з ознаками алкогольного та наркотичного сп’яніння.
«Нетверезі поїздки було вчасно припинено, на порушників складено адміністративні матеріали, які передадуть до суду.
Пам’ятайте: алкоголь та наркотичні речовини погіршують реакцію, увагу й координацію. Керуйте відповідально — бережіть життя», - йдеться у повідомленні.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0