17.02.2026  17:40   Дмитро Колонєй

Харківські дзюдоїсти стали віце-чемпіонами та призерами Кубка Європи

Харківські спортсмени гідно виступили у Словаччині.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, 14–15 лютого 2026 року у місті Шаморін (Словаччина) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років.
 
Харківські спортсмени вибороли дві нагороди:
 
  • Хазар Гейдаров — срібна медаль у ваговій категорії до 60 кг.
  • Ксенія Кирильчук — бронзова нагорода у ваговій категорії до 52 кг.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що Слобожанська бригада «Скіф» НГУ здобула 13 медалей на турнірі ветеранів.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день