17.02.2026  16:00   Дмитро Колонєй

Комунальники Харкова знову здали кров для потреб поранених захисників

Взяли участь у донорському русы тепловики Харкова.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, працівники "ХТМ", попри відсутність електроенергії та повітряну тривогу, відвідали пункт переливання крові.
 
 
 
Донорський рух на підприємстві постійно розширюється: кількість постійних донорів уже наближається до 1 тис. осіб і щомісяця поповнюється новими добровольцями.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 17 лютого.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день