15.02.2026  20:39   Дмитро Колонєй

Як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року

Стали відомі графіки відключень по Харківщині на понеділок.


Як вимикатимуть світло на Харківщині 16 лютого 2026 року
Як повідомляє РЕДПОСТ,  у понеділок, 16 лютого 2026 року, з 00:00 до 24:00 у Харківській області будуть діяти графіки погодинних відключень (ГПВ). 
 
Години відсутності електропостачання по чергам/підчергам з урахуванням часу на перемикання (орієнтовно):
 
  • 1.1 01:00-07:30; 09:00-15:00; 18:30-24:00
  • 1.2 01:00-07:30; 09:00-15:00; 18:30-22:00
  • 2.1 01:00-04:30; 08:00-15:00; 18:30-22:00
  • 2.2 01:00-04:30; 08:00-15:00; 18:30-22:00
  • 3.1 01:00-04:30; 11:30-18:30
  • 3.2 00:00-04:30; 11:30-18:30
  • 4.1 00:00-04:30; 11:30-18:30; 22:00-24:00
  • 4.2 00:00-01:00; 04:30-08:00; 11:30-18:30; 22:00-24:00
  • 5.1 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00 
  • 5.2 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
  • 6.1 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
  • 6.2 00:00-01:00; 04:30-11:30; 15:00-21:30; 22:30-24:00
 
Перелік адрес за чергами - тут.
 
Для промисловості та бізнесу з 00:00 до 24:00 діятимуть графіки обмеження потужності (ГОП). 
 
Ситуація в енергосистемі постійно змінюється, тож слідкуйте за оновленнями на офіційних ресурсах "Харківобленерго".
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день