13.02.2026  13:50   Віталій Хіневич

Харківські комунальники продовжують боротися з негодою

КП «Шляхрембуд» щодня впорядковує вулично-дорожню мережу та прибудинкові території багатоквартирних будинків.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Комунальники оперативно реагують на зміни погоди та забезпечують належний догляд за дворами, проїжджою та пішохідною частинами. Вони очищають їх від залишків снігу та льоду, посипають протиожеледними сумішами. 
 
 
За тиждень було вивезено понад 10 тис. куб. м криги й снігу.
 
 
Сьогодні до робіт залучено майже 1,8 тис. працівників і 183 одиниці спецтехніки підприємства.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ псиав, що на Північній Салтівці триває відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день