13.02.2026 13:50 Віталій Хіневич
Харківські комунальники продовжують боротися з негодою
КП «Шляхрембуд» щодня впорядковує вулично-дорожню мережу та прибудинкові території багатоквартирних будинків.
Комунальники оперативно реагують на зміни погоди та забезпечують належний догляд за дворами, проїжджою та пішохідною частинами. Вони очищають їх від залишків снігу та льоду, посипають протиожеледними сумішами.
За тиждень було вивезено понад 10 тис. куб. м криги й снігу.
Сьогодні до робіт залучено майже 1,8 тис. працівників і 183 одиниці спецтехніки підприємства.
Раніше
РЕДПОСТ псиав, що на Північній Салтівці триває
відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0