13.02.2026 12:15 Віталій Хіневич
Дівчину, яка пішла з дому після сварки з батьками, розшукали в Харкові
11 лютого до відділення поліції надійшло повідомлення про розшук 17-річної мешканки селища Пісочин.
На пошуки дитини був орієнтований особовий склад територіального підрозділу поліції.
Наступного дня оперативники встановили місцезнаходження розшукуваної. Дівчину виявили в під’їзді одного з будинків міста Харкова. Під час перевірки поліцейські встановили, що з дому вона пішла після сварки з батьками.
Переночувала у знайомої, а потім гуляла містом. Протиправних дій щодо неї скоєно не було.
Поліцейські передали неповнолітню батькам та провели з родиною профілактичну бесіду.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0