Російські війська активізувалися на Південно–Слобожанському напрямку, де протягом доби зафіксовано дев’ять спроб прориву.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
Протягом минулої доби найбільша активність противника спостерігалася на Південно–Слобожанському напрямку. За інформацією військових, ворог дев’ять разів намагався прорвати оборонні рубежі українських підрозділів поблизу Вовчанська, Вовчанських Хуторів, а також у напрямку Графського та Охрімівки.
На Куп’янському напрямку ситуація залишалася напруженою, однак масштабних наступальних дій не зафіксовано. Відомо про одну атаку противника у бік Новоосинового – штурмові дії були відбиті українськими оборонцями.

Комментариев: 0