11.02.2026 13:35 Віталій Хіневич
У Харкові молодики використовували заборонену нацистську символіку
8 лютого під час моніторингу соціальних мереж працівники поліції виявили відеозапис, на якому троє молодиків використовували нацистську символіку.
У ході перевірки поліцейські встановили осіб, причетних до правопорушення. Ними виявилися троє мешканців Харкова віком від 18 до 19 років.
За фактом вчинення хуліганських дій працівниками поліції складено адміністративні протоколи за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що 18-річному
харків’янину загрожує до 8 років за шахрайство з банківським рахунком.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0