Працівники КП «Шляхрембуд» забезпечили санітарний порядок на прибудинкових територіях після зимових свят. Було вивезено понад 800 куб. м використаних ялинок.

КП «Шляхрембуд» контролює санітарний стан прибудинкових територій у Харкові. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Після зимових свят комунальники вивезли зі дворів багатоквартирних будинків 800 кубічних метрів використаних ялинок. Робота проводилася для забезпечення чистоти та порядку на прибудинкових територіях і покращення умов проживання мешканців.
Комментариев: 0