11.02.2026  08:26   Рита Парфенова

На Харківщині на добу ввели погодинні відключення світла: опубліковано графік

11 лютого в Харківській області діють графіки погодинних відключень електроенергії. Обмеження запроваджені за вказівкою НЕК «Укренерго» через складну ситуацію в енергосистемі після обстрілів.


Фото з відкритих джерел

У середу, 11 лютого, з 00:00 до 24:00 на території Харківської області застосовуються графіки погодинних відключень електропостачання. Рішення ухвалене через навантаження на об’єднану енергосистему, що виникло після ворожих атак на енергетичну інфраструктуру.  Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на АТ «Харківобленерго».

В «Харківобленерго» уточнили, що години знеструмлення вказані орієнтовно та враховують час, необхідний для перемикання мереж.

Години відсутності електропостачання по чергам/підчергам:

1.1 – 02:00-09:00; 12:30-19:30; 23:00-24:00
1.2 – 02:00-09:00; 12:30-19:30; 23:00-24:00
2.1 – 02:00-09:00; 12:30-19:30; 23:00-24:00
2.2 – 02:00-09:00; 12:30-19:30; 23:00-24:00
3.1 – 00:00-02:00; 05:30-12:30; 16:00-23:00
3.2 – 00:00-02:00; 05:30-12:30; 16:00-23:00
4.1 – 00:00-02:00; 05:30-12:30; 16:00-23:00
4.2 – 00:00-02:00; 05:30-12:30; 16:00-23:00
5.1 – 00:00-05:30; 09:00-16:00; 19:30-24:00
5.2 – 00:00-05:30; 09:00-16:00; 19:30-24:00
6.1 – 00:00-05:30; 09:00-16:00; 19:30-24:00
6.2 – 00:00-05:30; 09:00-16:00; 19:30-24:00

Перелік адрес за чергами опублікований на офіційних ресурсах енергетиків.

Для підприємств і бізнесу протягом доби також діють графіки обмеження потужності.

Енергетики наголошують, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, тому мешканців просять стежити за оновленнями та офіційними повідомленнями.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов прокоментував енергетичну обстановку у місті.

 

Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день