10.02.2026 17:32 Дмитро Колонєй
Хитрий забудовник заборгував Харкову 8 мільйонів гривень
У Харкові прокуратура вимагає стягнути з забудовника кошти.
Як повідомляє
РЕДПОСТ, упродовж 2020 – 2024 років на замовлення приватного підприємства збудовано та введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, розташований у Шевченківському районі Харкова.
Проте всупереч вимогам законодавства замовник
-
проігнорував обов’язок щодо сплати коштів пайової участі.
-
не звертався із заявою про визначення розміру внеску до введення об’єкта в експлуатацію та
-
не уклав відповідний договір.
-
порушив право Харківської міської ради на отримання коштів для розвитку інфраструктури міста.
Загальна сума боргу з урахуванням інфляційних витрат і 3% річних складає понад 8 млн гривень.
Вказані порушення стали підставою для подання Шевченківською окружною прокуратурою м. Харкова до суду позовної заяви про стягнення з замовника будівництва безпідставно збережених коштів за несвоєчасне виконання зобов’язання.
9 лютого 2026 року відкрито провадження у справі.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0