10.02.2026  17:32   Дмитро Колонєй

Хитрий забудовник заборгував Харкову 8 мільйонів гривень

У Харкові прокуратура вимагає стягнути з забудовника кошти.

 
Як повідомляє РЕДПОСТ, упродовж 2020 – 2024 років на замовлення приватного підприємства збудовано та введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, розташований у Шевченківському районі Харкова.
 
Проте всупереч вимогам законодавства замовник
  • проігнорував обов’язок щодо сплати коштів пайової участі.
  • не звертався із заявою про визначення розміру внеску до введення об’єкта в експлуатацію та
  • не уклав відповідний договір.
  • порушив право Харківської міської ради на отримання коштів для розвитку інфраструктури міста.
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Загальна сума боргу з урахуванням інфляційних витрат і 3% річних складає понад 8 млн гривень.
 
Вказані порушення стали підставою для подання Шевченківською окружною прокуратурою м. Харкова до суду позовної заяви про стягнення з замовника будівництва безпідставно збережених коштів за несвоєчасне виконання зобов’язання.
 
9 лютого 2026 року відкрито провадження у справі.
 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день