07.02.2026 19:05 Віталій Хіневич
У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 2200 осіб
У місті на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 29 січня по 4 лютого захворіли 2234 особи.
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано чотири лабораторно підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. З грипом та ГРВІ було госпіталізовано 52 особи.
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0