07.02.2026  19:05   Віталій Хіневич

У Харкові за тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 2200 осіб

У місті на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 29 січня по 4 лютого захворіли 2234 особи.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Як зазначили в Департаменті охорони здоров’я, за тиждень було зафіксовано чотири лабораторно підтверджені випадки коронавірусної хвороби COVID-19. З грипом та ГРВІ було госпіталізовано 52 особи.
 
Нагадаємо, звернутися за направленням на безкоштовне тестування на COVID-19 можна до сімейного лікаря. Для отримання дози вакцини, незалежно від наявності декларації з лікарем, потрібно звернутися до найближчого медичного закладу, прийти з паспортом і вакцинуватися.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 7 лютого.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день