06.02.2026  13:30   Віталій Хіневич

У Харкові активно боролися з ожеледицею

У місті на дорогах та у дворах багатоповерхівок упродовж тижня тривала активна робота з прибирання ожеледі.

 
Працівники КП ‘’Шляхрембуд’’ продовжують очищати від залишків снігу та криги дорожнє покриття, тротуари, зупиночні кишені, пішохідні переходи, внутрішньоквартальні проїзди, прилеглі до багатоквартирних будинків території, передає РЕДПОСТ.
 
Також комунальники посипають їх протиожеледними матеріалами. Окрім цього, вони щоденно слідкують за належним санітарним станом територій. 
 
 
За тиждень КП ''Шляхрембуд'' вивезло більше ніж 9 тис. куб. снігу та криги.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ псиав, що у Харкові відновили роботу 25 ліфтів.
 
 
Тэги:  харків, жкг
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день