06.02.2026  12:35   Віталій Хіневич

Медики Харківщини двічі перемогли зупинку серця за одну ніч

У ніч на 4 лютого бригади екстреної медичної допомоги Харківської області двічі виїжджали на виклики до пацієнток із гострим інфарктом міокарда.

 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
 
У Харкові був виклик до 42-річної жінки з гострим інфарктом міокарда з елевацією сегмента ST. 
 
Під час надання допомоги стан пацієнтки двічі переходив у критичний із зупинкою кровообігу. Завдяки чітким і послідовним реанімаційним заходам життєві функції вдалося відновити.
 
Також у Ново Нововодолазькій громаді був виклик до 54-річної жінки з аналогічним діагнозом — гострий інфаркт міокарда з елевацією ST. Під час транспортування до лікарні сталася раптова зупинка кровообігу. Реанімацію розпочали негайно — і вона дала позитивний результат.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, який радіаційний фон в Харкові та області на 6 лютого.
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 
 

В этот день