05.02.2026 19:19 Дмитро Колонєй
Мешканцям Слобідського району Харкова повернули газ
У Харкові відновили газопостачання після масованого обстрілу.
Як повідомляє РЕДПОСТ, аварійні бригади харківських газовиків всю ніч обстежували місця обстрілів та локалізовували витоки газу. Деякі отвори на газопроводах від уламків сягали 3 сантиметрів. Уже на ранок фахівці Харківської міської філії «Газмережі» відновили пошкоджені газопроводи. Газ повернули декільком багатоквартирним будинкам, на інших – провели ремонтні роботи без відключення.
Поки тривало відновлення в одному районі, ворог поцілив у житловий будинок на Салтівці, фахівці підприємства негайно вирушили на місце. Фахівці перекрили газ до зруйнованого під’їзду, щоб не розповсюджувалась пожежа. Вцілілі під’їзди залишились з газопостачанням.
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
Комментариев: 0