05.02.2026  17:40   Дмитро Колонєй

З російського полону повернулися 157 військових та цивільних громадян

Стався 71-й обмін військовополоненими.

Як повідомляє РЕДПОСТ, проведено перший у 2026 році обмін полоненими. За дорученням Президента України з російської неволі визволено 150 військових та 7 цивільних українців.  
 
Додому повертаються військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, Повітряних Сил, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Окрім солдатів та сержантів вдалося також звільнити офіцерів.  
 
Звільнені військовослужбовці захищали країну на луганському, донецькому, харківському, запорізькому, херсонському, сумському, київському напрямках.  
 
Більша половина визволених сьогодні Захисників потрапила в полон під час оборони Маріуполя.
 
Додому також повертається військовослужбовець Національної Гвардії поневолений під час захоплення ЧАЕС. 
 
139 звільнених сьогодні українських громадян перебували у російській неволі з 2022 року. 
 
Следите за последними новостями Редпост в Google Новости
 
Версия для печати

Комментариев: 0

Оставить комментарий

 
 

В этот день